• DZIEŃ CHŁOPAKA W LASERHOUSE

     • 29 września dziewczęta z klasy 7b z okazji Dnia Chłopaka zaprosiły swoich kolegów na  wspólną zabawę w Laserhouse w Katowicach. Taka forma rozrywki zapewniła im nie tylko zabawę, ale również utrwaliła zasady gry fair play, współzawodnictwa i działania w grupie. Przed wejściem na arenę, odbyło się obowiązkowe szkolenie. Podczas gier uczniowie musieli wykazać się nie lada sprawnością fizyczną, umiejętnością podejmowania decyzji oraz perfekcją wykonywania zaplanowanych ruchów. Zabawa była przednia, bowiem na arenie na uczniów czekało wiele atrakcji, dzięki którym mogli choć na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości.

     • Dzień Jabłka w 1b

     •  

      28 września uczniowie klasy 1b obchodzili Światowy Dzień Jabłka. Wszyscy w tym dniu zajadali się zdrowymi, soczystymi jabłuszkami. Świętowanie tego dnia miało na celu promowanie zdrowego odżywiania się oraz zachęcanie do codziennego spożywania jabłek.

      Dzieci z zaangażowaniem wykonały wszystkie zadania przygotowane na ten dzień, ale najważniejsze okazało się samodzielne wykonanie soku jabłkowego. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że był pyszny!

       

      Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

       

      Katarzyna Lisecka

      Iwona Słaboń-Zachara

     • Wycieczka klas piątych do Funzeum

     • Powiem wam – ale w sekrecie –
      Coś czego pewno nie wiecie:
      Dziś nudziły się kolory,
      Urządziły więc wybory,
      Który najładniej wygląda.
      Każdy niepewnie spogląda...

                                       K. Roguski

       21.09.23 Klasy piąte wraz z opiekunami odwiedziły FUNZEUM, gdzie uczestniczyły we wspaniałej podróży po świecie kolorów i dobrej zabawy.

      Wiedzieliście, że pierwszy fioletowy barwnik otrzymano ze szkarłupni? A czerwony to najbardziej gorący kolor ze wszystkich, idealny na nadchodzącą jesienną pluchę.

      Było kolorowo, magicznie i bardzo wesoło:)

      Nie zabrakło również zdjęć.

     • Z wizytą w Betlejem

     • 20 września uczniowie klasy 1b wybrali się na spacer do Betlejem. Pogoda sprzyjała, świeciło słoneczko i zgodnie uznaliśmy, że czas wyjść z ławek!

       

      Uczniowie z radością odwiedzili zwierzęta, a potem razem bawili się na skwerku przy Betlejem.

       

      Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

       

      Katarzyna Lisecka

      Iwona Słaboń-Zachara

     • Dzień Kropki w 1b

     •  

      15 września uczniowie klasy 1b obchodzili Dzień Kropki. To międzynarodowe święto odwagi, zabawy i kreatywności! Podczas zajęć dzieci odkryły własne talenty i opowiedziały o swoich umiejętnościach. Okazało się, że każdy ma jakiś talent!

      Uczniowie wykonywali wiele zadań z kropką w tle: łączyli kropki, wykonywali pracę plastyczną
      z kropki, ćwiczyli z Panią Kropką... Wykonali także pamiątkowe zdjęcia.

       

      Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

       

      Katarzyna Lisecka

      Iwona Słaboń-Zachara

     • Rozwiń Swój Talent

     • Edukacja Przyszłości Jaworzno to program wspierający indywidualny rozwój najmłodszych mieszkańców realizowany w szkołach i przedszkolach naszego miasta. Jego kluczowym elementem jest badanie i obserwacja predyspozycji i uzdolnień dzieci
      i młodzieży. Wspólnie dbamy, by odkryte talenty, zainteresowania, pomysły i pasje mogły być wspierane i rozwijane dzięki rodzicom i opiekunom oraz poprzez lokalne instytucje, ośrodki i kluby.

      Realizację tego ważnego zadania wspomaga miejska oferta Rozwiń Swój Talent będąca ogólnodostępnym i wygodnym w użyciu informatorem online o dedykowanych, pozaszkolnych i pozaprzedszkolnych zajęciach, warsztatach, kursach i treningach rozwijających indywidualne uzdolnienia i predyspozycje najmłodszych Jaworznian.

       

      Drogi Rodzicu!

       

      Zachęcamy Cię do skorzystania z zasobów i możliwości, jakie oferuje informator Rozwiń Swój Talent. Zeskanuj kod QR, lub wpisz adres do przeglądarki internetowej komputera, aby znaleźć idealną ofertę dla swojego dziecka i pomóc mu rozwinąć skrzydła.

       

     • Inauguracja roku szkolnego 2023/24

     • Dzisiaj uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie klas pierwszych i czwartych zostali przywitani przez p. dyrektor na sali gimnastycznej. Wszyscy mieli okazję wysłuchać audycji radiowęzłowej przygotowanej przez klasy siódme.